Gå til sideindhold

Kontakt

Husk, at det ikke er sikkert at skrive personlige oplysninger som fx helbredsmæssige eller økonomiske oplysninger - eller dit cpr-nummer i en almindelig e-mail.

 

Du kan som borger skrive sikkert til os via Digital Post her:

Digitalpost til Ungdomsskolen Hedensted

 

Er du virksomhed? Så skal du sende digitalpost her:

Ungdomsskolen virkpost

 

Administrationen på Valenciavej er åben

man-torsdag: 08.00-15.00,

fredag: 08.00-13.00.

 

Du kan finde vores kontaktoplysninger herunder:

Jakob Klode Damgaard

Ungdomsskoleleder

jakob.k.damgaard@hedensted.dk

M: +45 2114 4328

 

Nikolaj Daugaard Hansen

Viceskoleleder

nikolaj.d.hansen@hedensted.dk

M: +45 2311 7842

Heidi Rosengren

Fritidskoordinator

heidi.rosengren@hedensted.dk

M: +45 2023 9358

 

Vicky Amhede Plesner Frederiksen

Sekretær

vicky.frederiksen@hedensted.dk

D: +45 7975 5544

M: +45 2160 1481

René Rørvig

Klub- & SSP Koordinator område Vest

rene.roervig@hedensted.dk

M: +45 2154 6226

 

 

Birgit Fisker

Klub- og SSP Koordinator område Midt

birgit.fisker@hedensted.dk

M: +45 4055 2133

Lone Toft Jensen

Klub- & SSP Koordinator område Øst

lone.toft@hedensted.dk

M: +45 3053 5325

Julie Gjerulff

SSP:Konsulent

julie.gjerulff@hedensted.dk

M: +45 2437 8565



Senest opdateret 17.01.2023 13:56 af JGJ
Apricore logo